MENÜ

HABERLER

TR EN
YUSUF SEVİNÇLİ
YUSUF SEVİNÇLİ
09.04.2018
SANATÇI MİSAFİRLİK PROGRAMI | INSTITUT FRANÇAIS - CITÉ INTERNATIONALE DES ARTS, PARİS

Yusuf Sevinçli, Cité Internationale des Arts’da (Paris) bünyesinde yer alan INSTITUT FRANCAIS Sanatçı Misafirlik Programı’nin Nisan – Mayıs dönemi konuğu oldu.

Paris’in merkezinde yer alan Marais bölgesinde bulunan Cité Internationale des Arts, 1965 yılından bugüne dek dünyanın farklı coğrafyalarından 18.000’den fazla sanatçıya çalışma ve yaşama olanağı sağlamış köklü bir sanat kurumudur. Görsel sanatlar ve müzik alanında çalışan sanatçılara öncelik veren kurum, aynı anda 350 sanatçıya iki ay ile bir yıllık sürelerle tahsis ettiği kişisel atölyelerde konaklama imkânı sağlamanın yanı sıra bünyesindeki sergi salonları, prova odaları, konser ve gösteri alanları ile kendilerini geliştirme ve aktif üretim fırsatı sunuyor.

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch