MENÜ

HABERLER

TR EN
TUNCA
TUNCA
31.10.2022
KARMA SERGİ | 'SANAT UMUDUN EN YÜKSEK BİÇİMİDİR', MÜZE EVLİYAGİL, ANKARA

TUNCA’nın 2011 tarihli ‘İsimsiz’ eseri, Sanat Umudun En Yüksek Biçimidir isimli Beral Madra küratörlüğündeki koleksiyon sergisi kapsamında 16 Temmuz 2023 tarihine kadar Müze Evliyagil, Ankara’da görülebilir.

 

Müze Evliyagil ve PAPKO/ Öner Kocabeyoğlu koleksiyonlarından seçilmiş 51 sanatçının eserlerinden bir araya gelen sergi, bu coğrafyada üretilmiş Modern ve Çağdaş Sanatı her iki koleksiyon ekseninde ele alarak kent, beden ve imgelem kavramlarına odaklanıyor. Her iki koleksiyonun temel özelliği; seçilen yapıtların Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti Modernizmi ile başlayarak günümüze değin Post-modern ve ilişkisel estetik süreçlerindeki gelişmeleri izlemiş ve kapsamış olmasıdır. Bu bağlamda sergi izleyiciye bu gelişmeyi ve sürekliliği gösterme amacını da taşımaktadır.

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch