MENÜ

HABERLER

TR EN
SERKAN ÖZKAYA
SERKAN ÖZKAYA
09.05.2017
KARMA SERGİ | 'TRUTH OR DARE: A REALITY SHOW', 21C MUSEUM (21C MUSEUM HOTELS), NASHVILLE

Galerist, Serkan Özkaya’nın 9 Mayıs’ta ABD Nashville’deki 21c Museum’da açılan ‘Truth or Dare: A Reality Show’ adlı grup sergisine katılımını duyurmaktan mutluluk duyar.

Hakikati aramanın ve dillendirmenin gerekliliğini ve karmaşıklığını anlatan sergi, oyunları, haritaları, göz ve el hilelerini taklit eden illüzyonlara dayanan eserlerle hayal ile gerçek arasında kaygan bir zemin sunuyor. Serkan Özkaya’nın serginin merkezinde yer alan ‘An Attempt at Exhausting a Space in Nashville’ isimli enstalasyonu gerçek zamanlı projeksiyon görüntüleriyle binanın doğu yakasında yeni hizmete giren bir yaya yolu olan North Second Street’ten ve görülmesi olanaksız iç mekanlardan manzaraları görünür kılarak, izleyicide binanın duvarlarının kaybolduğu izlenimini yaratıyor.  

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch