MENÜ

HABERLER

TR EN
ŞAHİN KAYGUN
ŞAHİN KAYGUN
03.09.2020 - 31.12.2020
DİJİTAL SERGİ | 'THE POLAROID PROJECT', MIT MUSEUM

Şahin Kaygun'un 1983 yılına ait İsimsiz eseri, yer aldığı MIT Müzesi 'The Polaroid Project' sergisinin 13 Mart'ta pandemi sebebiyle kapılarını kapatmak zorunda kalmasını takiben dijital olarak gezilebilir. Sergiyi gezmek için linki tıklayabilirsiniz.

'The Polaroid Project', Polaroid şirketinin büyüleyici ve öğretici hikayesini anlatıyor ve mümkün kılan teknoloji de dahil olmak üzere Polaroid fotoğrafçılığının tüm yönlerini sunuyor. Dünyayı dolaştıktan sonra oldukça iyi eleştiriler alan sergi, Ekim 2019'da, şipşak filmin ilk icat edildiği yerden yaklaşık bir blok ötede MIT Müzesi'nde açıldı. MIT Müzesi, olağanüstü Polaroid hikayesini orijinal eserler ve eserler aracılığıyla sergilemek için bu sanal sergiyi çevrimiçi olarak sunuyor. Bu üç boyutlu izlenecek yol, küratörler Deborah Douglas, William Ewing ve Barbara Hitchcock'un sesli notlarını içeriyor.

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch