MENÜ

HABERLER

TR EN
NİLBAR GÜREŞ
NİLBAR GÜREŞ
11.09.2020 - 11.10.2020
KARMA SERGİ | 'CHASING FLOWERS', COUP DE VILLE, SINT-NIKLAAS, BELÇİKA

Nilbar Güreş, Coup de Ville 2020 edisyonu ‘Chasing Flowers’da sergileniyor. Birkaç yıl arayla gerçekleşen ‘Coup de Ville’, Sint-Niklaas, Belçika’yı çağdaş sanat platformu WARP ile en yeni çağdaş sanat eserleri ile şehri doldurup taşırıyor.

Coup de Ville 2020, dördüncü edisyon ‘Chasing Flowers’ bir çiçek arayışıdır, WARP’ın kuruluşundan beri ilk defa belirli bir konu etrafında sanatçılar şekillendirilmiştir. Çiçek, doğa ve kültürü bir araya getiren eşsiz bir sembol olarak yer alır, asıl soru ise, sanat aracılığı ile nasıl ekonomik değerin yanı sıra ekolojik ve sosyal değerlerin risk edildiği bir alanın nasıl yaratılabileceğidir.

Coup de Ville 2020; yeni mekana özgü yaratımları, tarihsel sanat eserleri ve azımsanan sanatçı külliyatlarını bir araya getirerek, tüm şehri sarmalayan konsepte – güzellikten ekonomiye, göçe, reprodüksiyona kendi bakış açılarını dahil ediyorlar. Ziyaretçiler kamusal ve özel alanları, tarihsel sembolik yapıları, gizli bahçeleri ve tanımlanmamış alanları tüm potansiyelleri ile keşfediyor.

Küratör | Stef Van Bellingen

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch