MENÜ

HABERLER

TR EN
HÜSEYİN BAHRİ ALPTEKİN
HÜSEYİN BAHRİ ALPTEKİN
11.08.2021
BİENAL | AUTOSTRADA BİENALI

Hüseyin Bahri Alptekin’in ‘Elite (Matti Pellonpää photograph by Moune Jamet)’, 1999 eseri üçüncü Autostrada Bienali What if a Journey... kapsamında Peja’da sergileniyor.

What if a Journey…Tamamlanmamışlık hakkında bir sergidir. Bir yol, elektriklenme haritası, ev, çiçek tarlası, hikaye, ilişki ya da ülke olabilir. Eksikliği; cevap vermeye, ilişki kurmaya ve büyümeye bir davet olarak gören bir sergidir. What if a Journey…Ev sahibi ile misafir arasında, diasporik ile yerli arasında, alt yapı ile yaklaşım arasında buluşan yolun iki ucuna ilişkin bir sergidir. What if a Journey…Aynı zamanda günlük tuzaklardan kurtulma şekli olarak sanatla ilgili bir sergidir. Sizleri Priştine'nin merkezinden başlayan, Prizren'de Lumbardhi nehri boyunca devam eden ve Peja'da bir art bar'da biten bir seyahate çıkarır. Övül Ö. Durmuşoğlu & Joanna Warsza küratörlüğünde gerçekleşen What if a Journey... 11 Eylül 2021’ e kadar görülebilir.

Leutrim Fishekqiu, Vatra Abrashi and Barış Karamuço’ya teşekkürlerimizle.

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch