MENÜ

HABERLER

TR EN
BURCU YAĞCIOĞLU
BURCU YAĞCIOĞLU
11.06.2022
SANATÇI PROGRAMI | SAHA STUDIO

Burcu Yağcıoğlu’nun SAHA Studio Haziran - Aralık 2022 dönemi sanatçılarından olduğunu duyurmaktan mutluluk duyarız. SAHA Studio’da yeni dönem İstanbul Bienali ve World Weather Network iş birliği ile devam ediyor.

 

Pratiği desen, video, kolaj ve resim gibi çeşitli disiplinleri kapsayan Burcu Yağcıoğlu (d.1981, Istanbul), türler, doğa ve kurgu arası ilişkileri ve değişimleri araştırır. Enformasyon dolaşımı, doğa algıları ve verili kültürel hiyerarşiler çalışmalarının odak noktasını oluşturur. Üretimini gif animasyonlar, kitaplar ve ansiklopediler gibi çeşitli görsel sistemler ve ürünlerle besler. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim Bölümündeki lisans eğitiminin ardından Sabancı Üniversitesi Görsel Sanat ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Yağcıoğlu, 2008 yılında Londra Goldsmiths Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünde ikinci yüksek lisans eğitimini alır.

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch