MENÜ

HABERLER

TR EN
BURCU YAĞCIOĞLU
BURCU YAĞCIOĞLU
16.04.2018
MÜZE ALIMI | İSTANBUL MODERN, İSTANBUL

Galerist, Burcu Yağcıoğlu’nun ‘Elancholia’ (2016) ve ‘Carbon Blues’ (2017) isimli eserlerinin İstanbul Modern Kadın Sanatçılar Fonu desteği ile müze kalıcı koleksiyonuna eklendiğini duyurmaktan mutluluk duyar.

Burcu Yağcıoğlu’nun pratiği desen, video, kolaj ve resim gibi çeşitli disiplinleri kapsar. Türler, doğa ve kurgu arası ilişkileri ve değişimleri araştıran çalışmalar üretirken gif animasyonlar, yemek kitapları ve ansiklopediler gibi çeşitli görsel sistemler ve ürünlerle çalışır. Enformasyon dolaşımı, doğa algıları ve verili kültürel hiyerarşiler çalışmalarının odak noktasını oluşturur. Son dönemde İstanbul Modern, Amerikan Hastanesi ve Sabancı Müzesi’nde karma sergilere katılan sanatçı Ever Spring Museum, Taichung, Tayvan ve Artvarium, Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi, İstanbul’da kişisel sergiler açmıştır.

MENÜ
YÜKLENİYORYÜKLENİYOR
cartier santos 100 steel bracelet hublot womens watch replica watches uk breitling bentley gt dark sapphire rolex platinum daytona replica watch jlc deep sea alarm price 5196j - calatrava replica watches rolex submariner stolen breitling service center uk replica watches hublot laferrari sapphire price fake cartier panthere watch replica watch